Naša firma sa už od roku 2001 venuje práci s fóliami zn. Llumar , automobilovými, bezpečnostnými a fóliami na objekty. Fólie zn. Llumar patria k najkvalitnejším fóliám na trhu. Ak sa rozhodujete, že si dáte namontovať fólie na vaše auto, kanceláriu alebo okná vášho domova, dobre zvážte či sa rozhodnete pre fóliu kvalitnú  alebo lacnú. Rozdiel v cene býva často zanedbateľný, ale rozdiel v kvalite, resp. vo funkčnosti a životnosti, býva značný.

Okenné fólie sú stále populárnejšie. Dôvod je jednoduchý a to, že poskytujú užívateľom veľa výhod:

  • jedna z najpodstatnejších výhod je OCHRANA INTERIÉRU PRED UV ŽIARENÍM slnečným žiarením. Fólie Llumar poskytujú dokonalú ochranu, pretože zachytávajú 99,9% UV žiarenia a viac ako 50% slnečnej energie v závislosti od druhu namontovanej fólie. Interiér vášho auta, kancelárie alebo domova je tak dokonale chránený a výrazne sa predlžuje jeho životnosť.
  • SÚKROMIE – Fólie sa vyrábajú v rôznych odtieňoch a stupňoch tmavosti. Ak vo svojom aute často nosíte napríklad pracovné náradie, s tmavými fóliami ich v kufri vášho auta jednoducho nie je vidieť. Podobne viete chrániť súkromie vášho domova alebo kancelárie. Ak Vám ide skôr o termoizolačné vlastnosti fólií, zvoľte slabší odtieň fólie. Funkcia fólie je v podstate taká istá ako pri najtmavších fóliách ale výhľad z auta je perfektný aj za znížených svetelných podmienok.
  • BEZPEČNOSŤ – Po aplikácii fólie na Vaše auto je sklo chránené proti úplnému rozsypaniu. Vďaka použitému lepidlu a samotnej tvrdosti fólie Llumar, drží fólia sklo pokope aj keď dôjde k jeho rozbitiu či už pri havárii alebo krádeži. Dnešná legislatíva už povoľuje montáž fólie aj na predné bočné sklá (iba  číre so 100% transparenciou) a tak si viete naozaj efektívne chrániť svoje auto proti zlodejom alebo zvýšiť bezpečnosť v prípade nehody.
Využite zníženú cenu autofólií až o 30%, ceny už od 60 eur

Ak máte záujem o fólie na tabuľové sklá, informujte sa o cene vypísaním objednávkového formulára a do poznámky uveďte rozmery a počet skiel, na ktoré by ste mali záujem nalepiť fóliu. My Vám obratom pošleme cenovú ponuku.