Naša spoločnosť bola založená v roku 1992, odvtedy sa zaoberáme veľkoobchodným a maloobchodným predajom skiel, opravou a montážou všetkých druhov automobilových skiel na osobné, nákladné automobily, stroje a aj na autobusy. Od svojho vzniku sa firma Autosklo H&D Trnava venuje výlučne práci s autosklami a fóliami, preto sa u nás stretnete s profesionálnym a serióznym prístupom zamestnancov, ktorí majú viac ako 20 ročné skúsenosti. Môžete si byť istý, že Vaše auto sa dostalo do tých najlepších rúk a aj preto si dovolíme poskytovať na väčšinu našich služieb doživotnú záruku. Počas nášho pôsobenia na trhu sme sa stali partnermi rôznych väčších a menších spoločností, ktoré vďaka nám vyriešia svoje problémy z autosklami rýchlo a lacno. Avšak hlavným merítkom kvality našich služieb je pre nás to, že sa naša spoločnosť stala zmluvným partnerom všetkých poisťovní pôsobiacich na slovenskom trhu a tiež zmluvným partnerom leasingových spoločností. Staňte sa aj Vy našim spokojným zákazníkom.

Výmena skla v hotovosti

Výmena čelného skla sa dá realizovať ako poistná udalosť a to tak, že máte uzavretú havarijnú poistku. Taktiež si môžete pripoistiť čelné sklo, alebo máte vinníka, ktorý Vám spôsobil poškodenie čelného skla. Ak však nemáte ani poistenie, ani vinníka,  ponúkame Vám výrazné zľavy na naše služby a tovar. Ak by ste chceli vedieť cenu výmeny skla v hotovosti, vyplňte prosím tento formulár. Naša firma doporučuje montáž značkových skiel, takže cenová ponuka ktorú Vám zašleme, je na značkové sklo. Ak však máte záujem o lacnejšie sklo, uveďte to do formuláru a my Vám pošleme cenovú ponuku na neznačkové sklo.

Výmena skla po poistnej udalosti

Naša firma je zmluvný partner pre všetky poisťovne pôsobiace na slovenskom trhu. Našim zákazníkom ponúkame jednoduché vybavenie formalít spojených s obhliadkou poškodeného skla v priestoroch našej firmy. Či už sa jedná o Povinné zmluvné poistenie alebo Havarijné poistenie(HP).

Pre klientov s uzavretým Havarijným poistením, alebo pripoisteným čelným sklom, ponúkame možnosť bezhotovostnej výmeny autoskla formou Krycieho listu. Čo v praxi znamená, že u nás Vás výmena skla nemusí stáť nič.

Ďalšia služba klientom z HP je možnosť opravy čelného skla zdarma. Klient musí nahlásiť PU vo svojej poisťovni, my spravíme obhliadku a ak je sklo možné opraviť, opravíme ho v priebehu cca. 30 – 45 minút a Vás to nebude nič stáť.

Ak máte nejasnosti v tom ako nahlásiť PU poisťovni, informujte sa na stránkach poisťovní alebo sa  obráťte na našu infolinku 0907600895

 
Allianz
AXA
ČSOB
GENERALI
grupama
KOMUNÁLNA
Kooperatíva
QBE
Union
UNIQA
Wüstenrot
 

Výmena skla cez operatívny leasing

Ponúkame komplexnú a profesionálnu starostlivosť v oblasti opravy a výmeny autoskiel. O kvalite našich služieb svedčí aj to, že sa naša firma  stala zmluvným partnerom leasingových spoločností.  Ak máte vozidlo na operatívny leasing, s dôverou sa na nás obráťte. Vašej leasingovej spoločnosti nahláste škodu a uveďte, že chcete vozidlo opravovať v našej firme. Všetko ostatné vybavíme za Vás.

 
ARVAL
AVIS
business lease
ČSOB Leasing
Fraikin
LeasePlan
 

Nákladná a autobusová doprava

Počas pôsobenia na trhu sa naša firma stala partnerom rôznych menších a väčších spoločností zaoberajúcich sa prepravou tovaru a osôb. Presne vieme aký je čas pre Vás dôležitý a preto Vám vychádzame v ústrety.

  • čelné sklá pre väčšinu nákladných automobilov a vybraných autobusov máme priamo na skladea tak sú pre Vás pripravené prakticky nonstop.
  • používanie najmodernejších technológií nám umožňuje montáž skla aj za veľmi nízkych teplôt. Rýchle odjazdy opravených vozidiel. Nákladné autá 1-5 hodín , autobusy 12-24 hodín s doživotnou zárukou na tesnosť
  • v prípade že výmenu skla riešite ako poistnú udalosť, všetky úkony s tým spojené vybavíte priamo u nás. Pričom si môžete vybrať z množstva zaujímavých benefitov
  • mobilný servis, ak sa z nejakého dôvodu neviete dostaviť k nám na výmenu, prídeme za Vami Výmena skla je taktiež možná aj mimo našich otváracích hodín
  • priaznivé ceny skiel, príslušenstva ku sklám a montáží